Bebilon 1 Mleko początkowe od urodzenia, proszek 350 g

Bebilon 1 Mleko początkowe od urodzenia, proszek 350 g

Cena:
20,07 zł
Brutto

Stworzone w oparciu o składniki, jakie występują w naturalnym pokarmie matki, Bebilon 1 z Pronutra - ADVANCED jest przeznaczone dla niemowląt od urodzenia. Zawiera w swoim składzie witaminy A, C i D, nukleotydy oraz kwasy tłuszczowe DHA, które wspierają prawidłowy rozwój mózgu i wzroku. Naturalna receptura oraz korzystna cena sprawia, że mleko to jest rekomendowane przez pediatrów dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią.

Niezawierające w swoim składzie glutenu, Bebilon mleko 1 z Pronutra, jakie oferuje nasza apteka internetowa, zostało wyprodukowane w oparciu o recepturę stanowiącą efekt osiągnięć naukowych w badaniach inspirowanych mlekiem matki. Wyróżnia je nie tylko przystępna cena, ale i naturalny skład, ponieważ Bebilon mleko 1 nie zawiera w swoim składzie składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Produkt, który oferuje sklep Apteka w Sieci, może być pierwszym wyborem dla matki i dziecka, które nie może być karmione piersią.

Postać

Mleko modyfikowane w proszku


Opakowanie

Opakowanie, proszek 350 gramów


Skład

Laktoza z mleka, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy, wysokooleinowy słonecznikowy, słonecznikowy), odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, galaktooligosacharydy z mleka (8,8%), koncentrakt serwatki z mleka, fruktooligosacharydy (0,6%), wapń, olej rybi, potas, emulgator: lecytyna sojowa, olej z Martierella alpina, sód, magnez, chlorek choliny, witamina C, tauryna, inozytol, żelazo, cynk, nukleotydy (kwas cytydyno-5'-monofosforowy, sól sodowa kwasu urydyno-5'-monofosforowego, kwas adenozyno-5'-monofosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5'-monofosforowego, sól sodowa guanozyno-5'-monofosforowego), witamina E, L-karnityna, niacyna, L-tryptofan, kwas pantotenowy, miedź, witamina A, tiamina, witamina D, ryboflawina, witamina B6, mangan, kwas foliowy, jod, witamina K, selen, biotyna, witamina B12.


Działanie

Mleko następne Bebilon 1 zawiera opatentowaną formułę nowej generacji: Pronutra - ADVANCED. Łączy ona w sobie kompozycję składników z zaawansowanym procesem formuły.

Mleko Bebilon 1 zawiera w swoim składzie kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, nukleotydy wpływające na metabolizm oraz DHA w ilości 0,3% kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3. Receptura mleka została również wzbogacona o kwas alfa-linolenowy, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych oraz wszelkie potrzebne składniki odżywcze, takie jak tłuszcze, nukleotydy, węglowodany oraz minerały (jod, cynk, miedź, żelazo, wapń).


Wskazania

Bebilon mleko 1 jest przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, które z różnych powodów nie mogą być karmione pokarmem matki.


TABELA ŻYWIENIA

 Wiek niemowlęcia

Liczba porcji na dobę

Ilość wody (ml)
na 1 porcję

Liczba płaskich miareczek
na 1 porcję

 1. miesiąc

7

90-120

3-4

 2-3 miesiąc

6

120

4

 4 miesiąc

6

150

5

 5-6 miesiąc

4

180

6

 O ile lekarz nie zaleci inaczej

1 płaska miareczka to 4,6 g co odpowiada 93 kJ (22 kcal). Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 1 z Pronutra - Advanced na Bebilon 2 z Pronutra - Advanced przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 1 z Pronutra - Advanced i zwiększając ilość proszku Bebilon 2 z Pronutra - Advanced.


Sposób przygotowania (bez gotowania)

Przed przystąpieniem do przyrządzania posiłku należy starannie umyć ręce wodą z mydłem, a także wygotować smoczek i butelkę, w której będzie przygotowywane mleko. Gotować świeżą wodę przez minimum 5 minut, odstawić do wystudzenia do temperatury ok. 40° C.

Następnie przestudzoną wodę wlać do butelki, wsypać odpowiednią ilość proszku, posługując się załączoną miarką. Dodać odmierzoną ilość proszku do przygotowanej butelki. Należy przestrzegać ilości i porcji podanych w tabeli żywienia.

Zamknąć butelkę i energicznie potrząsać pionowo pionowo przez 10 sekund do całkowitego rozpuszczenia proszku.

Założyć wygotowany smoczek. Przed podaniem posiłku sprawdzić jego temperaturę wytrząsając kilka kropel na wewnętrzną stronę przegubu dłoni.


Przechowywanie

Produkt, przed użyciem i po otwarciu, powinien być przechowywany w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze od 10°C do 25°C. Zawartość opakowania powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 100ml

  Wartość energetyczna

276 kJ / 66 kcal

  Tłuszcz
  w tym:

  Kwasy nasycone

3,4 g

1,5 g

  Węglowodany
  w tym:

  cukry

7,3 g

7,2 g

  Błonnik

0,6 g

  Białko

1,3 g

  Sól

0,05 g

  Witaminy:

  Witamina A
  Witamina D
  Witamina E
  Witamina K
  Witamina C
  Tiamina
  Ryboflawina
  Niacyna
  Witamina B6
  Kwas foliowy
  Witamina B12
  Biotyna
  Kwas Pantotenowy

 

49 ?g
1,2 ?g
1,1 mg
5,5 ?g
9,5 mg
0,05 mg
0,12 mg
0,52 mg
0,05 mg
13 ?g
0,19 ?g
1,8 ?g
0,35 mg

  Składniki mineralne:

  Sód
  Potas
  Chlorek
  Wapń
  Fosfor
  Magnez
  Żelazo
  Cynk
  Miedź
  Mangan
  Fluorek
  Selen
  Jod

 

19,3 mg
81 mg
48 mg
54 mg
39 mg
5,0 mg
0,60 mg
0,54 mg
0,045 mg
0,008 mg
?0,006 mg
1,8 ?g
14 ?g

  Inne:

  L-karnityna
  Cholina
  Inozytol
  Kwas arachidonowy (AA)
  Kwas ?-linolenowy (ALA)
  Kwas dokozaheksaenowy (DHA)
  Nukleotydy
  GOS/FOS**

 

1,5 mg
12 mg
4,1 mg
11,3 mg
8,7 mg
10,4 mg
3,2 mg
0,8 g

** Galaktooligosacharydy/Fruktooligosacharydy


Uwagi

Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowlęcia. Bebilon 1 jest pełnowartościowym mlekiem początkowym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, w przypadku, gdy nie są karmione piersią. Bebilon 1 jest również odpowiedni jako uzupełnienie karmienia piersią, jeżeli zaistnieje konieczność dokarmiania. Bebilon 1, podobnie jak inne mleka początkowe, powinien być stosowany po zasięgnięciu porady lekarza. Niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.

16676
Nowy produkt